ترامپ به «بانون» مظنون است + کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری مهر: تارنمای سایت خبری «آکسیوس» در گزارشی اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به این باور رسیده که «استیو بانون» مشاور ارشد و استراتژیست سابق وی پشت پرده درز اطلاعات از کاخ سفید به بیرون است
خبرگزاری مهر: تارنمای سایت خبری «آکسیوس» در گزارشی اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به این باور رسیده که «استیو بانون» مشاور ارشد و استراتژیست سابق وی پشت پرده درز بلیط هواپیمایی اطلاعات از کاخ سفید به بیرون است.
این اطلاعات برای اولین بار از سوی «بریت بارت» که زمانی بانون مدیریت اجرایی آن را در اختیار داشت، منتشر شد و ترامپ را وادار کرد تا در مقام دفاع از مک مستر برآید.

این در حالی است که بانون حدود ۵ ماه پیش، به صورت ناگهانی از پست مشاور ارشد ترامپ کنار گذاشته شد.

گفته می شود دوره شکوه و نفوذ بانون که زمانی عنوان پدر معنوی ترامپ را به خود نسبت داده بود، از بلیط کیش زمان روی کار آمدن «جان کلی» رئیس دفتر جدید کاخ سفید، به سر آمده است.

گفتنی است ترامپ در موارد متعدد از درز اطلاعات کاخ سفید به رسانه های موافق و مخالف شکایت کرده و وعده داده که با متخلفین برخورد خواهد کرد.

در حال حاضر آکسیوس مدعی است منابع نزدیک به ترامپ به این نتیجه رسیده اند که بانون منشاء درز بخشی از اطلاعات کاخ سفید با هدف آسیب رساندن به «هربرت مک مستر» مشاور ارشد امنیت ملی است.

به تعمیر لپ تاپ گفته این رسانه، ترامپ به دستیاران خود گفته از بابت منفعت طلبی بانون به تنگ آمده است.

گرچه ترامپ مدت ها پیش به فکر خلاصی از بانون افتاده بود اما بهانه ای برای این کار نداشت. حالا با روی کار آمدن کلی و تغییراتی که قرار است ایجاد کند، فرصت برای خلاصی از بانون هم ایجاد شده است.

——————-

خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۶۳ کیلو آموزشگاه تعمیرات موبایل تریاک از یک دستگاه تریلی در مشهد خبر داد
وی ادامه داد: در پی رصد اطلاعاتی نیروهای زبده اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی اخباری به دست آمد که نشان می داد افرادی قصد دارند یک محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه تریلی تانکر حمل گاز مایع وارد مشهد کنند.

کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت 

وی تعمیر گوشی افزود: با به دست آمدن این اطلاعات ماموران وارد عمل شده و خودروی مورد نظر را در یکی از مبادی ورودی مشهد شناسایی و توقیف کردند

خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۶۳ کیلو تریاک از یک دستگاه تریلی در مشهد خبر داد.

خدابخشی ادامه داد: در این ماموریت ماموران اداره عملیات نمایندگی اپل ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در بازرسی از تانکر گاز مایع این تریلی مقدار ۳۶۳کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای در قسمت تانکر جاسازی شده بود را کشف و راننده و همدست وی را دستگیر کردند.

کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *