تلفات حادثه قطار در مصر به 44 نفر رسید + شانس نجفی برای شهردار شدن بیشتر است – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایرنا: منابع محلی مصری اعلام کردند: با ادامه عملیات بیرون کشیده شدن اجساد قربانیان برخورد دو قطار در اسکندریه مصر، شمار کشته ها به 44 تن رسید

بعدازظهرجمعه دو قطار در منطقه «خورشید» اسکندریه به شدت با هم برخورد کردند .مقام های مصری هنوز دلیل برخورد این دو قطار را اعلام نکرده اند.

پس از این حادثه، دادستان کل مصر دستور بازجویی از مسئولان راه تعمیر گوشی آهن و تحقیق در خصوص علت این حادثه را صادر کرد.

شرکت راه آهن مصر اعلام کرده است راننده هر دو قطار زنده اند.

منابع مصری اعلام کرده اند: امکان افزایش شمار کشته ها و زخمی ها وجود دارد.

خبرگزاری ایرنا: منابع محلی مصری اعلام کردند: با ادامه عملیات بیرون کشیده شدن اجساد قربانیان برخورد دو قطار در اسکندریه مصر، شمار کشته ها به 44 تن رسید.
به نقل از پایگاه خبری«مصراوی» تعمیرات 118 ، براساس اعلام منابع پزشکی ، شمار زخمی های این حادثه نیز به بیش از 170 نفر رسیده است.

پایگاه خبری الیوم السابع به نقل از منابعی در وزارت حمل و نقل مصر اعلام کرد: «هشام برکات» وزیر حمل و نقل ممکن است در پی این حادثه رئیس راه آهن مصر را برکنار کند.
مقام های مصری پس از این حادثه در بیمارستان های اسکندریه و مناطق اطراف حالت فوق العاده اعلام کردند.

——————-
خبرگزاری اپل سنتر پانا: مسجدجامعی گفت: شانس نجفی برای شهردار شدن بیش از بقیه کاندیداهاست.

احمدمسجدجامعی بعد از جلسه ارائه برنامه‌های نجفی به شورای منتخب پنجم گفت:همانطور که پیش از این گفتیم، ملاک‌های ما برای انتخاب شهردار این است که شهردار یک شخصیت ملی باشد، ظرفیت همکاری با دولت و سایر دستگاه‌ها را داشته باشد
احمدمسجدجامعی بعد از جلسه ارائه برنامه‌های نجفی به شورای منتخب پنجم گفت:همانطور تعمیرات موبایل که پیش از این گفتیم، ملاک‌های ما برای انتخاب شهردار این است که شهردار یک شخصیت ملی باشد، ظرفیت همکاری با دولت و سایر دستگاه‌ها را داشته باشد.حتما فردی را انتخاب خواهیم کرد که در سودای ریاست جمهوری نباشد.

وی ادامه داد: اینکه آقای نجفی احتمال رای آوردنش بالاست طبیعی است چرا که در همان مرحله انتخاب کاندیدا رای بالایی آورد.برنامه آقای نجفی برنامه خوبی است و شانس ایشان برای اینکه شهردار تعمیرات گوشی بشوند بیشتر است، از اول هم شانس ایشان از بقیه بیشتر بود.

خبرگزاری پانا: مسجدجامعی گفت: شانس نجفی برای شهردار شدن بیش از بقیه کاندیداهاست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *