کشف جسد مثله شده یک زن با سری بریده + واکنش ترامپ پس از تهدید کره شمالی – اخبار و اطلاعیه های سفارت

روزنامه خراسان: صبح روز گذشته جسد مثله شده یک زن که درون کیسه ای پلاستیکی گذاشته شده بود در منطقه جاده کنه بیست (کمربندی سبز) کشف شد
به دستور قاضی «کاظم میرزایی» نیروهای انتظامی در چند گروه عملیاتی به جست و جو در منطقه مذکور پرداختند تا این که در فاصله ای دور پیکر مثله شده یک زن را داخل کیسه ای پلاستیکی پیدا کردند. این زن که سر و قسمت های دیگری از بدنش بریده شده بو.

روزنامه خراسان: تعمیر لپ تاپ صبح روز گذشته جسد مثله شده یک زن که درون کیسه ای پلاستیکی گذاشته شده بود در منطقه جاده کنه بیست (کمربندی سبز) کشف شد.

بررسی های بیشتر درباره این جنایت و شناسایی هویت مقتول در حالی ادامه دارد که یک مقام آگاه از شهروندان خواست در صورتی که اطلاعاتی در این باره دارند با شماره تلفن 2183700 پلیس آگاهی و یا 110 تماس بگیرند.

فردی که با خودرو درحال عبور از جاده کنه بیست به سمت مهدی آباد اپل سنتر مشهد بود سگی را دید که دست انسانی را به دندان گرفته است او بلافاصله موضوع را به نیروهای انتظامی اطلاع داد و بدین ترتیب دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد، تحقیقات در این باره آغاز شد.

تی شرت قرمز رنگ و شلوار منزل دارای نقش لوزی با زمینه خاکستری بر تن داشت و عامل یا عاملان جنایت پیکر او را با طناب بسته بودند. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، جسد این زن که بین 20 تا 40 ساله بود بلیط کیش و یک تا 2 روز از مرگ او می گذشت، به دستور قاضی «میرزایی» برای انجام معاینات به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود.

——————-
فرادید: ساعاتی قبل کره شمالی، اعلام کرد نیروهای این کشور در حال برنامه ریزی نقشه عملیاتی برای استفاده از موشک هواسانگ-۱۲ جهت حمله به مناطق اطراف گوام هستند
کره شمالی خبر از این نقشه حملیاتی را بعد از «هشدار» ترامپ اعلام کرد. روز بلیط هواپیمایی سه شنبه برخی رسانه‌ها از قول گزارش سالانه وزارت دفاع ژاپن و روزنامه آمریکایی واشنگتن پست گزارش دادند که پیونگ یانگ احتمالا موفق به طراحی و ساخت یک کلاهک هسته‌ای کوچک شده است که قابلیت نصب بر روی موشک‌های فعلی آن کشور را دارد.

در پی این گزارش، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه عصر به پیونگ یانگ هشدار داد اگر آمریکا را تهدید کند، با «آتش و خشم» روبرو خواهد شد.

فرادید: ساعاتی خرید بلیط هواپیما ماهان قبل کره شمالی، اعلام کرد نیروهای این کشور در حال برنامه ریزی نقشه عملیاتی برای استفاده از موشک هواسانگ-۱۲ جهت حمله به مناطق اطراف گوام هستند. این بلندبرد ترین موشک کره شمالی است که خردادماه مورد آزمایش قرار گرفت.
در حالی کره شمالی می گوید نقشه حمله به گوام را دارد که این جزیره در اقیانوس آرام در نزدیکی فیلیپین، توسط دولت آمریکا اداره می‌شود. پایگاه هوایی اندرسون که محل استقرار بمب‌افکن‌های تعمیر لپ تاپ ایسوس راهبردی ایالات متحده است، در جزیره گوام قرار دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *