آسیب دیدگی کار دست 2 سرخپوش داد + آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها در خراسان رضوی – اخبار و اطلاعیه های سفارت

کاپ: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تصویربرداری نشان داد؛ وحید حیدریه به دلیل خطای شدید بازیکن حریف از ناحیه مچ پا دچار پاره‌گی رباط شده است
گفتنی است؛ طبق برنامه از قبل اعلام شده سازمان لیگ، مرحله یک شانزدهم جام حذفی در روزهای 19 و 20 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

کادر پزشکی طول درمان این بازیکن را سه هفته اعلام کرده است و اگر در این مدت همه چیز خوب پیش برود، حیدریه بعد از بهبودی تعمیر لپ تاپ ایسوس زمانی هم لازم دارد تا آماده بازی شود. با این اوصاف با توجه به اینکه رقابت‌های لیگ پس از برگزاری هفته پنجم بازی‌ها در سوم شهریور ماه به مدت 20 روز تعطیل خواهد بود، انتظار می‌رود این بازیکن از بازی با سایپا در هفته ششم بازی‌ها در 23 شهریور در اختیار کادر فنی قرار بگیرد.

همچنین تصویربرداری انجام شده در مورد لوکا ماریچ آسیب‌دیدگی در ناحیه عضله دو قلوی پا را نشان داد. حد نصاب پزشکی بلیط کیش برای بهبود این آسیب‌دیدگی نیز حدود دو هفته است و در صورت تحقق این امر پیش بینی می‌شود او در جام حذفی در اختیار کادر فنی قرار بگیرد.

کاپ: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تصویربرداری نشان داد؛ وحید حیدریه به دلیل خطای شدید بازیکن حریف از ناحیه مچ پا دچار پاره‌گی رباط شده است.
——————-
خبرگزاری ایسنا: هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به بارش باران همراه با رعد و برق و تگرگ، نسبت اپل سنتر به احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها در نیمه شمالی استان هشدار داد
بارش‌ها به شکل رگباری توام با رعد و برق، در برخی مناطق با احتمال بارش تگرگ همراه با وزش باد نسبتاً شدید تا شدید خواهد بود که بیشترین حجم بارش امروز و برای نواحی شمال غرب استان به‌ویژه شهرستان درگز و منطقه باجگیران و نوخندان، پیش‌بینی شده است.

خبرگزاری ایسنا: هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به بارش باران تعمیرات 118 همراه با رعد و برق و تگرگ، نسبت به احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها در نیمه شمالی استان هشدار داد.
احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها طی این مدت در نواحی مستعد نیمه شمالی دور از انتظار نیست.

بنابر اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی با نفوذ سیستم ناپایدار جوی و گسترش جریانات شمالی بر روی استان خراسان رضوی ضمن کاهش دما و کاسته آموزش تعمیرات موبایل رایگان شدن از شدت گرما در سطح استان، شاهد افزایش ابرناکی و بارش باران به شکل رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی استان خواهیم بود.

همچنین وزش باد طی روزهای جمعه و شنبه در سطح استان مخصوصاً در نوار شرقی و نیمه جنوبی گاهی شدید در پاره‌ای نقاط توام با گرد و خاک خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *