مشایخی: می خواستیم قهرمان شویم اما نشد + هوای تهران گرم تر می شود – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری فارس: سجاد مشایخی، ملی پوش بسکتبال ایران در نشست خبری بعد از فینال کاپ آسیا اظهار کرد: تورنمنت نسبت به رقابت های قبلی خیلی بهتر بود
خبرگزاری فارس: سجاد مشایخی، ملی پوش بسکتبال ایران در نشست خبری بعد از فینال کاپ آسیا اظهار کرد: تورنمنت نسبت به رقابت های قبلی خیلی بهتر بود. استرالیا و نیوزلند به آسیا اضافه شده بودند و رقابت ها کیفیت بالایی داشت. ما تلاشمان این بود که قهرمان تیک بان شویم و باید بیشتر تلاش کنیم.

‏وی ادامه داد: باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا در آینده بتوانیم استرالیا را شکست بدهیم و دوباره به قهرمانی آسیا برسیم. با این حال خوشحالم که عملکرد خوبی در تورنمنت داشتیم.

‏مشایخی در پایان گفت: ما تمام تلاشمان را برای قهرمانی انجام دادیم اما نشد.

——————-
خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش 2 درجه ای دمای هوای مناطق آموزش تعمیرات موبایل رایگان مختلف استان از جمله پایتخت در 48 ساعت آینده خبر داد
کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (24 و 35) ، (24 و 36) و (25 و 37) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش 2 درجه ای دمای هوای مناطق مختلف استان از جمله پایتخت در 48 ساعت آینده خبر داد.
براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، اپل سنتر طی 2 روز آینده وضعیت جوی استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود که امروز در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات همراه با افزایش ابر خواهد بود.

براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 39درجه سانتیگراد و فیروزکوه با 9 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بودند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *