پیروزی نزدیک پرتغال در زمین مجارستان + نظر محسن رضایی درباره همه‌پرسی کردستان عراق – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری مهر: تیم های ملی فوتبال مجارستان و پرتغال در گروه B رقابتهای انتخابی جام جهانی در اروپا با یکدیگر پیکار کردند که در پایان تیم پرتغال یک بر صفر پیروز شد
پرتغال بعد از این برد جمع امتیازات خود را به عدد ۲۱ رساند و در رده دوم جدول باقی ماند. مجارستان ۱۰ امتیازی رده سوم را در اختیار دارد.

آندره سیلوا در دقیقه ۴۹ تنها گل تیم پرتغال را در این بازی وارد دروازه میزبان کرد. قیمت تور چین تاماس پریسکین بازیکن تیم مجارستان در دقیقه ۳۰ این بازی با دریافت کارت قرمز اخراج شد.

خبرگزاری مهر: تیم های ملی فوتبال مجارستان و پرتغال در گروه B رقابتهای انتخابی جام جهانی در اروپا با یکدیگر پیکار کردند که در پایان تیم پرتغال یک بر صفر پیروز شد.

——————-
خبرگزاری فارس: «محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌‌و‌گو با شبکه المیادین، گفت که ایران برگزاری همه‌پرسی تور تبریز زمینی جدایی منطقه کردستان از عراق را به منزله تجزیه عراق می‌داند
او همچنین از دولت عربستان سعودی خواست تا از مردم یمن و قطر عذرخواهی کند و ادامه داد: دولت سعودی باید از ایران، سوریه و بحرین نیز عذرخواهی کند و اگر چنین نکند به معنای این است که خواستار بهبود روابط نیست.

خبرگزاری فارس: «محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌‌و‌گو با شبکه المیادین، گفت که ایران برگزاری تور اردبیل نوروز 97 همه‌پرسی جدایی منطقه کردستان از عراق را به منزله تجزیه عراق می‌داند.
او افزود: تجزیه عراق یک خطر آشکار است و همه‌پرسی کردستان باعث تحولات خطرناکی در منطقه می‌شود و ما علیه این همه پرسی هستیم.

محسن رضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پیروزی‌های بدست آمده در عراق، باعث شده است که این کشور یک نیروی جنگاور تثبیت شده داشته باشد.

این مقام ایرانی در ادامه گفت: دولت‌های سوریه، عراق، تور ارزان آلمان ایران و لبنان در کنار یکدیگر مقابل تروریسم ایستاده‌اند و اگر مشکلی پیش بیاید از طریق دوستانه آن را حل می‌کنند.

وی تأکید کرد: اسرائیل دشمن اول ماست و ما هرگز اجازه نمی‌دهیم که از پشت پرده بخواهد دست به نقش آفرینی بزند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *