عمار حکیم: کشور به پیروزی سیاسی نیاز دارد + اطلاعیه عجیب مالک جدید نفت تهران – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری مهر: به نقل از الفرات نیوز، عمار حکیم در دیدار با جمعی از شیوخ و بزرگان عشایر بنی سعد در استان واسط با اشاره به مقدمات کنونی برای آزادسازی الحویجه و غرب الانبار و دیگر مناطق از لوث داعش، آنرا کامل کننده پیروزی ها دانست اعلام کرد: این با جانفشانی فرزندان غیور این کشور و عشایر اصیل است
خبرگزاری مهر: به نقل از الفرات نیوز، عمار حکیم در دیدار با جمعی از شیوخ و بزرگان عشایر بنی تور پوکت نوروز 97 سعد در استان واسط با اشاره به مقدمات کنونی برای آزادسازی الحویجه و غرب الانبار و دیگر مناطق از لوث داعش، آنرا کامل کننده پیروزی ها دانست اعلام کرد: این با جانفشانی فرزندان غیور این کشور و عشایر اصیل است.
وی افزود: کشور در کنار پیروزی نظامی به پیروزی سیاسی نیز نیاز دارد. این با حکمت در امور سیاسی و امنیتی و طرح جامع ملی که همه طیف های عراقی را در برگیرد، میسر می شود.

عمار حکیم تاکید کرد: تور هند نوروز 97 طرح های اصلاح طلبانه صادقانه از سوی طرفهایی که اقدامات اصلاحی جدی به نفع آنها نیست در معرض خدشه و هدف  قرار می گیرند. ما خواستار طرحی هستیم که حامی جوانان باشد و از پتانسیل های آنها بهره برداری شود و این یکی از طرح های اصلاحی مهمی است که در آینده باید مورد توجه جدی قرار گیرد. ما نقش بزرگ عشایر بنی سعد در نبرد با دیکتاتوری، حمایت از روند سیاسی، جمع شدن حول مرجعیت دینی و لبیک گفتن به فتوای قیمت تور مسکو جهاد کفایی و ورود فرزندان آن به حشد شعبی و نیروهای امنیتی را مورد تمجید قرار می دهیم.

——————-

ورزش سه: تیم فوتبال نفت تهران که از سال گذشته و پس از واگذاری به بخش خصوصی مشکلات عدیده و عجیبی را تحمل کرده؛ امروز با خبری تازه مواجه شده که دلالت بر انتقال سهام این باشگاه از شرکت بهنام پیشرو به شرکت نفتی پارس طلاییه با مدیریت حمید رضا جهانیان دارد
ورزش سه: تیم فوتبال نفت تهران قیمت بلیط ارزان مشهد که از سال گذشته و پس از واگذاری به بخش خصوصی مشکلات عدیده و عجیبی را تحمل کرده؛ امروز با خبری تازه مواجه شده که دلالت بر انتقال سهام این باشگاه از شرکت بهنام پیشرو به شرکت نفتی پارس طلاییه با مدیریت حمید رضا جهانیان دارد. مالک این باشگاه در رسانه خبری خود این خبر را چنین اعلام کرده است: خردکننده هیمنه آمریکا صاحب تیم فوتبال نفت تهران شد.

به این ترتیب مالک جدید باشگاه نفت خود تور کیش لحظه آخری را خردکننده هیمنه آمریکا معرفی کرده است. او که با مباشرت فردی به نام مهاجری اختیار باشگاه نفت را در اختیار گرفته در قدم اول باید تکلیف سرمربی و سپس کادر بازیکنان را روشن کند و بعد از آن تازه نوبت مطالباتی است که در این باشگاه انباشته شده و کسی مسئولیت آن را برعهده نمی گیرد. البته ظاهرا شرط واگذاری رسیدگی به بدهی های پیشین باشگاه بوده است.

باید دید مدیری که هیمنه آمریکا را خرد کرده تور گوانجو می تواند از پس طلبکاران باشگاه نفت هم بربیاید یا نه؟

این اعلامیه عجیب اشاره به توقیف یک کشتی باری دانمارکی از سوی این شرکت دارد، شرکتی که بنا به ادعای مدیرعامل شرکت از یک ناو آمریکایی درخواست کمک کرده بود و باتوجه به اینکه ناو و جگنده ها به سمت کشتی حرکت کرده بودند، تیم عملیاتی نیروی دریایی ماموریت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده و کشتی را به بندرعباس منتقل کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *