تشکر توئیتری ترامپ از جیمی کارتر + تاج: دایی علاقه زیادی به جوان‌گرایی دارد – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرآنلاین: دونالد ترامپ از اظهارات محبت آمیز جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا درباره خود تشکر کرد.

ترامپ در صفحه توئیتری خود نوشت:

همین الان اظهارات محبت آمیز جیمی کارتر رئیس جمهور را درباره خودم و اینکه رفتار مطبوعات (اخبار جعلی) با من چه اندازه بد بوده است، خواندم
درباره ارقام فوق العاده تولید ناخالص داخلی که دیروز اعلام شد، گزارش‌های بسیار اندکی وجود داشت. رشد اقتصادی به رغم طوفان ها 3 درصد بود و این بهترین آمار سه ماهه متوالی در طول سالیان است.

خبرآنلاین: دونالد ترامپ از اظهارات محبت آمیز جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا درباره خود تشکر کرد.
ترامپ همچنین در توئیت دیگری نوشت:

ترامپ در صفحه توئیتری خود نوشت:

همین الان اظهارات محبت آمیز جیمی کارتر رئیس جمهور را درباره خودم و اینکه رفتار مطبوعات (اخبار جعلی) با من چه اندازه بد بوده است، خواندم. ممنون آقای رئیس جمهور (کارتر)!

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در مراسم بدرقه تیمهای ملی فوتبال ساحلی و تیم فوتبال جوانان کشورمان عنوان کرد: برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم
تاج خاطرنشان کرد: امروز همره با چمنیان جلسهای با وزیر ورزش داشتیم. قرار شد در آینده جلسه‌ای با حضور ایشان و اعضای 5 تیم صعود کرده به جام جهانی برگزار کنیم تا از این تیم‌ها تقدیر صورت گیرد.    

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در مراسم بدرقه تیمهای ملی فوتبال ساحلی و تیم فوتبال جوانان کشورمان عنوان کرد: برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم. در جمع ما تیم ملی فوتبال ساحلی حضور دارد که یکی از آن 5 ستاره معروف فیفا را کسب کرده است. به دایی، اسطوره فوتبال ایران و آسیا هم خیر مقدم می‌گویم. من با ایشان در زمان حضورش در سرمربیگری تیم ملی هم کار کردم و می‌دانم او علاقه زیادی به جوانگرایی دارد. در همین تیم فوتبال جوانان و تیم نوجوانان بازیکنان زیادی از سایپا حضور دارند.

وی افزود: امیدوارم تیم ساحلی نتایج خوبی در مسابقات بگیرد. حضور اوکتاویو را هم به فال نیک میگیرم. در بحث تیم جوانان ایران هم ارزیابی ما مثبت است. این مراسم بدرقه را در گذشته هم داشتهایم و حس خوبی نسبت به این نشست‌ها دارم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *