جزییات مذاکره سردار سلیمانی با بارزانی + زرینچه: چشمی خوب است، اما به درد دفاع نمی‌خورد – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایسنا به نقل از روزنامه ایران نوشت: نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران می‌گوید آقای قاسم سلیمانی چند جلسه خصوصی و دو نفره با آقایان مسعود بارزانی رئیس‌جمهوری و نیچروان بارزانی نخست‌وزیر اقلیم کردستان و نیز رهبران گروه‌های دیگر از جمله حزب «حرکت تغییر» (گوران) برگزار کرد
بخشی از سخنان «ناظم عمر دباغ»، نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران را در ادامه می خوانید:

 آقای قاسم سلیمانی چند جلسه خصوصی و دو نفره با آقایان مسعود بارزانی رئیس‌جمهوری و نیچروان بارزانی نخست‌وزیر اقلیم کردستان و نیز رهبران گروه‌های دیگر از جمله حزب «حرکت تغییر» (گوران) برگزار کرد.

هیأت جمهوری اسلامی ایران تا روز برگزاری همه‌پرسی شاید نزدیک به ۷۰تا ۸۰ جلسه با کل گروه‌ها و احزاب دیدار و رایزنی کردند.

در همه جلسات تأکید طرف ایرانی بر این بوده است که «شما این کار را نکنید زیرا اطلاع داریم که بعد همه علیه شما (کردستان عراق) متحد می‌شوند» و «ما می‌خواهیم به‌عنوان جمهوری اسلامی دستاوردهای کردهای عراق در چارچوب قانون اساسی عراق حفظ شود».

خبرگزاری ایسنا به نقل از روزنامه ایران نوشت: نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران می‌گوید آقای قاسم سلیمانی چند جلسه خصوصی و دو نفره با آقایان مسعود بارزانی رئیس‌جمهوری و نیچروان بارزانی نخست‌وزیر اقلیم کردستان و نیز رهبران گروه‌های دیگر از جمله حزب «حرکت تغییر» (گوران) برگزار کرد.

 

من شاید صلاح نبینم که همه مسائلی را که تا به حال مطرح شده را در اینجا مطرح کنم. اما همین قدر بگویم که تا آخرین لحظات قبل از آغاز همه‌پرسی دیدارهای زیادی انجام شد.

——————-
خبرگزاری میزان: جواد زرینچه در خصوص دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 85، اظهار داشت: به نظر من استقلال در این بازی اصلا عملکرد خوبی نداشت و با توجه به اینکه پرسپولیس در این بازی ضعیف بود، بازیکنان شفر می‌توانستند حداقل یک گل به این تیم بزنند
وی در مورد مشکل استقلال گفت: این تیم در خط دفاع مشکل دارد. استقلال در 2 بازی اخیر خود مقابل نساجی و پرسپولیس به یک شکل گل خورد و این موضوع عملکرد ضعیف مربیان قبل از شروع لیگ را نشان می‌دهد.

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد چشمی گفت: چشمی بازیکن بسیار خوبی است ولی به درد پست دفاع نمی‌خورد. من در پست دفاع بازی کرده‌ام و مطمئنم چشمی در تقابل با یک مهاجم سرعتی شکست می‌خورد.

خبرگزاری میزان: جواد زرینچه در خصوص دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 85، اظهار داشت: به نظر من استقلال در این بازی اصلا عملکرد خوبی نداشت و با توجه به اینکه پرسپولیس در این بازی ضعیف بود، بازیکنان شفر می‌توانستند حداقل یک گل به این تیم بزنند.
زرینچه ادامه داد: تابستان گذشته که استقلال 6 گل خورد، یک مدیر شجاع لازم داشت تا تغییرات اساسی را در این تیم اعمال کند ولی متاسفانه چنین شخصی در باشگاه استقلال وجود نداشت و الان شاهد این وضع هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *