شفر، بیت سعید را به اوج بر می‌گرداند؟ + روایتِ درخواست دیدار ترامپ با روحانی تکذیب شد – اخبار و اطلاعیه های سفارت

ورزش سه: حسن بیت سعید یکی از ستاره های 2 فصل گذشته لیگ برتر بود؛ اما در این فصل حضورش در استقلال با افت فاحش او همراه بوده است
گفته می شود بیت سعید اصلا از شرایط خود در استقلال راضی نیست و حتی در صحبتی که با وینفرد شفر داشته درخواست جدایی کرده است.

ورزش سه: حسن بیت سعید یکی از ستاره های 2 فصل گذشته لیگ برتر بود؛ اما در این فصل حضورش در استقلال با افت فاحش او همراه بوده است.
وینفرد شفر در مورد شایعه جدایی بیت سعید می گوید: من با بیت سعید رو در رو صحبت کردم. می خواهم بدانم که چرا او سطحی که در باشگاه قبلیش داشته را در استقلال ندارد. او گفت که اعتماد به نفس کافی ندارد و در گذشته اعتماد به نفسش را از دست داده است. این کاری نیست که فقط در تمرین باشد و باید جدا از تمرین هم با او صحبت کنیم و در تعطیلات فرصت خوبی برای این مسئله داریم. امیدوارم که او را در سطح باشگاه قبلیش برگردانم.

——————-
خبرگزاری ایسنا: پایگاه خبری هیل به نقل از یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد که روایت یک مقام ایرانی درباره درخواست مقامات آمریکایی از رئیس‌جمهور ایران برای دیدار با همتای آمریکایی‌اش درست نیست
خبرگزاری ایسنا: پایگاه خبری هیل به نقل از یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد که روایت یک مقام ایرانی درباره درخواست مقامات آمریکایی از رئیس‌جمهور ایران برای دیدار با همتای آمریکایی‌اش درست نیست.
جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است جز در موضوع هسته‌ای و اجرای برجام گفت‌وگویی با مقامات آمریکایی نداشته و ندارد.

پیش از این باراک اوباما رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در سال 2013 در یک تماس تلفنی با حسن روحانی گفت‌وگو کرد که اولین و آخرین مورد از این‌گونه ارتباطات میان تهران و واشنگتن با وجود نبود روابط سیاسی و دیپلماتیک میان دو کشور به شمار می آید.

مقامات ایرانی و آمریکایی در چارچوب برجام و مذاکرات هسته‌ای با یکدیگر پس از بیش از سه دهه با یکدیگر رو به رو شده و گفت‌وگو کردند.

 سخنگوی وزارت خارجه ایران روز یک‌شنبه گفت که مقامات آمریکایی در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران خواستند تا با دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دیدار کند که این دعوت با مخالفت روحانی مواجه شد.

روایت درخواست دیدار ترامپ با روحانی تکذیب شد 

کاخ سفید به هیل اعلام کرد که روایت این مقام ایرانی غلط است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *