افشاگری هافینگتن‌پست از اقدام جنجالی بن‌سلمان + سلتیک رکورد 100 ساله فوتبال بریتانیا را شکست – اخبار و اطلاعیه های سفارت

ایسنا: بر اساس گزارش منابع رسانه‌ای با انتشار لیستی از تجار و شاهزادگانی که شب گذشته در پی دستور محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان بازداشت شده‌اند، میزان اموالی را که پیش‌بینی می‌شود از آنها به دست بیاید، دو تریلیون ریال برآورد کرده‌اند
مجتهد، افشاگر معروف سعودی نیز در توییتر خود نوشت: آنچه اتفاق افتاده سیطره بر اموال این شاهزادگان بوده است.

ایسنا: بر اساس گزارش منابع رسانه‌ای با انتشار لیستی از تجار و شاهزادگانی که شب گذشته در پی دستور محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان بازداشت شده‌اند، میزان اموالی را که پیش‌بینی می‌شود از آنها به دست بیاید، دو تریلیون ریال برآورد کرده‌اند.
کمیته مبارزه با فساد عربستان گه به تازگی از سوی پادشاه عربستان و به ریاست محمد بن سلمان، پسرش تشکیل شده، شنبه شب دستور بازداشت ۱۱ شاهزاده و چهار وزیر فعلی و چند وزیر سابق را صادر کرد. در بین بازداشت شدگان نام متعب بن عبدالله وزیر گارد ملی برکنار شده، شاهزاده ولید بن طلال، میلیاردر معروف سعودی و شاهزاده ترکی بن عبدالله بن عبدالعزیز، امیر سابق ریاض به چشم می‌خورد.

این شاهزادگان به اتهام فساد بازداشت شده‌اند.

——————-
ایسنا: به نقل از دیلی میل، سلتیک با برتری ۴ بر صفر بر سنت جانسون، به رکورد ۶۳ بازی بدون شکست در لیگ اسکاتلند رسید
سلتیک امسال هم در لیگ قهرمانان حضور دارد ولی در گروه سختی که بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن حضور دارند، حرفی برای گفتن نداشته و شانسی برای صعود به مرحله بعد ندارد. این تیم برای رسیدن به لیگ اروپا تلاش می‌کند.

پیش‌تر، تیم فوتبال ویلی مالی در حد فاصل ۱۹۱۵ تا ۱۹۱۷ شکست نخورد و به رکورد ۶۲ بازی بدون شکست در لیگ رسید و حالا سلتیک توانسته به رکورد جدیدی در فوتبال بریتانیا دست یابد.

ایسنا: به نقل از دیلی میل، سلتیک با برتری ۴ بر صفر بر سنت جانسون، به رکورد ۶۳ بازی بدون شکست در لیگ اسکاتلند رسید. این تیم اسکاتلندی که فصل قبل، سه گانه داخلی لیگ اسکاتلند را به دست آورد، از زمانی که برندان راجرز سرمربی سابق لیورپول را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیند، طعم شکست را نچشیده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *