دعوت وزیر کار از مردم برای شرکت در راهپیمایی + راموس: نیمه دوم فقط به PSG فکر می‌کردیم – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در راهپیمایی دعئت کرد و گفت: 22 بهمن زیباترین کنش اجتماعی بر مبنای اخلاق و ارزش‌های انسانی و اسلامی است
« 22 بهمن برای ما خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی، قاموس بلندی است از آنچه که آرزوی دیرین یک ملت در مبارزه با استبداد، حق سخن گفتن و در بهره مندی از فرصت‌های برابر است.

22 بهمن سرآغاز پی افکندن جامعه‌ای است که در آن نابرابریها و خانواده سالاری رخ  برمی‌بندد و اراده ملت تعیین کننده و تضمین گر همه ارکان حاکمیت می‌شود.

اینجانب به عنوان فرزند کوچک ملت از همه اقشار گرانقدر میهنم بویژه کارگران، کارفرمایان، بازنشستگان عزیز و خانواده معزز بهزیستی دعوت می‌کنم با حضور پرصلابت و پر شور و شوق خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با خواسته‌های مقدس آزادی خواهانه و استقلال طلبانه خود که از بهمن 57 تبلور عینی یافته است و برای بازتاب تلألو مشعشع آن در سالگرد این روز خدایی، تجدید میثاق کنند.»

در 22 بهمن به یاد می‌آوریم آنچه امام راحل مان برایمان به ارمغان آورد. آری! به یاد می‌آوریم آن انقلاب بزرگی را که رژیم پوشالی پهلوی هیچ راهی جز فروپاشی نداشت. اینگونه است که 22 بهمن، میلاد ملتی شد که زیباترین کنش اجتماعی دوران را بر مبنای اخلاق  و ارزش‌های انسانی و اسلامی خلق کرد.

 متن پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است:

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در راهپیمایی دعئت کرد و گفت: 22 بهمن زیباترین کنش اجتماعی بر مبنای اخلاق و ارزش‌های انسانی و اسلامی است.
——————-

ورزش سه: رئال امشب با برتری 5-2 بر سوسیداد روحیه مضاعفی برای مصاف سرنوشت ساز مقابل پی اس جی پیدا کرد.

 رئال در نیمه اول یک بازی بی نقص را به نمایش گذاشت و با 4 گل برتری به رختکن رفت ولی در نیمه دوم 1-2 شکست خورد و در مجموع 5-2 این بازی را با برد پشت سر گذاشت
سرخیو راموس در مورد افت رئال در نیمه دوم گفت:« نیمه اول عالی بودیم ولی تمام ذهن ما در نیمه دوم به بازی با پی اس جی معطوف شده بود و واضح است که به این بازی فکر می کردیم. سرنوشت فصل ما به همین دیدار بستگی دارد.

 رئال در نیمه اول یک بازی بی نقص را به نمایش گذاشت و با 4 گل برتری به رختکن رفت ولی در نیمه دوم 1-2 شکست خورد و در مجموع 5-2 این بازی را با برد پشت سر گذاشت. کیفیت رئال در نیمه دوم، فاصله آشکاری با نیمه اول داشت.

راموس: نیمه دوم فقط به PSG فکر می‌کردیم

روز بازی با پی اس جی، دقت و تمرکز در درجه اول اهمیت قرار دارد و انسجام تیمی بسیار کلیدی خواهد بود. برابر پی اس جی بیشتر از همیشه به هواداران نیاز داریم و آنها باید بدانند که بازیکن رئال بدون هوادارهیچ است.»

ورزش سه: رئال امشب با برتری 5-2 بر سوسیداد روحیه مضاعفی برای مصاف سرنوشت ساز مقابل پی اس جی پیدا کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *