محموله قاچاق انسان در مرز بازرگان کشف شد + باقری: مستحق محرومیت مقابل استقلال نیستم – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایرنا: ماموران گمرک بازرگان پس از بررسی محموله یک کامیون خروجی موفق به کشف یک مرد و یک کودک شدند.

این پدر و فرزند که تبعه یکی از کشورهای همسایه اند، قصد داشتند با این کامیون که حامل کیسه های کشمش از ازبکستان به مقصد ترکیه بود، از مرز ایران خارج شوند
کشفیات قاچاق از سوی گمرک، پس از الکترونیکی شدن این سازمان و تجهیز گمرکات به دستگاههای کنترلی پیشرفته ایکس ری افزایش قابل توجهی داشته است.

بر اساس این گزارش، در ماه جاری ماموران گمرک با رصد محموله های خروجی و با کمک سامانه های الکترونیکی و دستگاه های کنترلی ایکس ری، موفق به کشف بیش از دهها مورد قاچاق انسان شدند.

تلاش ماموران گمرک نشان می دهد که در این مدت، بیش از 550 مورد قاچاق انسان در عملیات های مختلف کشف شده است.

این پدر و فرزند که تبعه یکی از کشورهای همسایه اند، قصد داشتند با این کامیون که حامل کیسه های کشمش از ازبکستان به مقصد ترکیه بود، از مرز ایران خارج شوند.

خبرگزاری ایرنا: ماموران گمرک بازرگان پس از بررسی محموله یک کامیون خروجی موفق به کشف یک مرد و یک کودک شدند.

افرادی که در ماه جاری قصد خروج از کشور را داشتند، بیشتر اتباع کشورهای همسایه و در موارد محدودی نیز ایرانی بوده اند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: روح‌الله باقری در مورد پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان و صعود سرخپوشان بابلی به فینال جام حذفی گفت: بازی سختی در زمین حریف داشتیم، اما خوشحالم که در نهایت پیروز شدیم و در اهواز نشان دادیم که تیم پرقدرت و شایسته‌ای هستیم

وی در مورد درخششی که در این مسابقه داشت و زدن سه گل که البته در نهایت با محرومیتش برای بازی فینال همراه بود، تأکید کرد: خوشحالم که سه گل زدم، ولی همه بازیکنان در این پیروزی نقش داشتند و من زحمات آنها را تبدیل به گل کردم. البته محرومیت من برای بازی فینال واقعاً برایم ناراحت‌کننده بود. این در حالی است که اخطار من اصلاً درست نبود.

مهاجم تیم فوتبال خونه‌به‌خونه همچنین تصریح کرد: من در آن صحنه به هیچ عنوان تمارض نکردم، ولی داور به من اخطار داد. حتی بسیاری از کارشناسان تأیید کردند که بازیکن استقلال خوزستان روی من خطای پنالتی انجام داد. امیدوارم که این موضوع توسط مسئولان بررسی شود تا محرومیت مرا برای بازی فینال ببخشند. من مستحق محرومیت مقابل استقلال نیستم و امیدوارم اخطاری که گرفتم پاک شود.

خبرگزاری تسنیم: روح‌الله باقری در مورد پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان و صعود سرخپوشان بابلی به فینال جام حذفی گفت: بازی سختی در زمین حریف داشتیم، اما خوشحالم که در نهایت پیروز شدیم و در اهواز نشان دادیم که تیم پرقدرت و شایسته‌ای هستیم. ما حتی این لیاقت را داریم که به لیگ برتر هم صعود کنیم و حالا صعود به فینال جام حذفی، روحیه ما را برای ادامه مسابقات لیگ دسته اول بیشتر خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *