تندیس «فرشته نگهبان» یادمان قهرمانان پلاسکو + کیلینی: دیبالا می‌تواند نماد یوونتوس شود – اخبار و اطلاعیه های سفارت

روزنامه شهروند: تندیس «فرشته نگهبان» یادمان آتش‌نشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو از روز پنجشنبه، هفدهم اسفند در مجموعه تئاتر شهر به نمایش گذاشته شد
روزنامه شهروند: تندیس «فرشته نگهبان» یادمان آتش‌نشانان فداکار و حماسه قهرمانان پلاسکو از روز پنجشنبه، هفدهم اسفند در مجموعه تئاتر شهر به نمایش گذاشته شد. یادمان «فرشته نگهبان» اثری است با ارتفاع سه متر و تولید شده از مواد قابل بازیافت که با طراحی مریم کی‌بخت و اجرای هما ساداتیان، توسط گروه «تصویرگران هنرموگه» ساخته شده است.

تندیس «فرشته نگهبان» یادمان قهرمانان پلاسکو

گروه اجرایی نمایش «هملت و دن کیشوت» به کارگردانی تاجبخش فنائیان اجرای روز جمعه ١٨ اسفندماه این اثر نمایشی را به حسین محب‌اهری تقدیم کرد. منیژه محامدی، بهروز افخمی، محمد ابراهیمیان و مرجان شیرمحمدی ازجمله هنرمندانی بودند که در اجرای روز ١٨ اسفندماه نمایش «هملت و دن کیشوت» حضور پیدا کردند.

هدف از ساخت و نصب این تندیس یادآوری حماسه آتش‌نشانان و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و ادای احترام به قهرمانان کشور است. این یادمان پیش از این در مجموعه پردیس چارسو با حضور جمعی از آتش‌نشانان، شهروندان و هنرمندان رونمایی شده بود. «فرشته نگهبان» قرار است پس از حضور در مجموعه تئاتر شهر به نقطه‌ای دیگر از شهر تهران سفر کند.

——————-

ایسنا: به نقل از مدیاست، پائولو دیبالا در یوونتوس عملکرد خوبی از خود نشان داده و ثابت کرده که آینده درخشانی در انتظار او است
کیلینی، مدافع یوونتوس درباره دیبالا گفت‌: به سادگی بگویم پائولو باید در یوونتوس بماند چرا که به او نیاز داریم. او بازیکنی جوان با توانایی‌های بسیار بالا است. خوشبختانه دیبالا به شرایط گلزنی برگشته و این چیزی است که از او انتظار داریم. دیبالا باید در یوونتوس بماند. او می‌تواند به نماد و اسطوره باشگاه تبدیل شود.

چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب دیبالا هستند و حاضر هستند که برای این بازیکن آرژانتینی رقم های بالایی را پرداخت کنند اما هواداران یووه اصلا دوست ندارند که ستاره خود را از دست بدهند.

مدافع یوونتوس همچنین درباره شانس تیمش برای تکرار قهرمانی در سری A گفت‌: تا آخرین بازی به تلاش خود ادامه‌ می‌دهیم. بازی‌های سختی را پیش رو داریم اما هم از نظر بدنی و هم از نظر ذهنی آماده هر دیداری هستیم. یوونتوس از بازیکنان با تجربه و جوان تشکیل شده است و همه از انگیزه بالایی برخوردار هستند.

ایسنا: به نقل از مدیاست، پائولو دیبالا در یوونتوس عملکرد خوبی از خود نشان داده و ثابت کرده که آینده درخشانی در انتظار او است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *