خروج دیپلمات‌های روسی از استرالیا + مسلمان و نوراللهی خارج از مدار برانکو – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه استرالیا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که دو دیپلمات اخراج شده روسی، این کشور را ترک کردند
استرالیا پیش از این اعلام کرد که همزمان با برخی دیگر از کشورهای غربی و در پی مسمومیت جاسوس سابق روس در انگلیس تصمیم گرفته است که دو دیپلمات روسی را اخراج کند.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه استرالیا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که دو دیپلمات اخراج شده روسی، این کشور را ترک کردند.

جودی بیشاپ، رییس دستگاه دیپلماسی استرالیا امروز (دوشنبه) اعلام کرد: دیپلمات‌های سفارت روسیه در استرالیا که پس از اخراج هفت روز مهلت داشتند تا کشور را ترک کنند، مطابق با زمان مشخص شده عمل کرده و از استرالیا خارج شدند.

——————-

ورزش سه: برانکو دو هافبک تیمش را علیرغم نمایش خوب برابر سایپا بار دیگر به نیمکت تبعید خواهد کرد.

محسن مسلمان و احمد نوراللهی طبق آنچه از تمرینات روزهای اخیر این تیم مشخص است در بازی برابر نسف قارشی از روی نیمکت این دیدار را آغاز خواهند کرد
محسن مسلمان و احمد نوراللهی طبق آنچه از تمرینات روزهای اخیر این تیم مشخص است در بازی برابر نسف قارشی از روی نیمکت این دیدار را آغاز خواهند کرد.

ورزش سه: برانکو دو هافبک تیمش را علیرغم نمایش خوب برابر سایپا بار دیگر به نیمکت تبعید خواهد کرد.

دیگر ستاره‌ای که علیرغم نمایش مناسب برای سایپا به نیمکت خواهد رفت احمد نوراللهی است. شماره هشت سرخپوشان که در نیم فصل دوم در نهایت توانست مجوز بازگشت به ترکیب این تیم را به دست بیاورد، اکنون دور از ترکیب اصلی تلاش خود را برای نظر مثبت برانکو به کار می‌بندد. او برابر سایپا توانست به عنوان یکی از هافبک‌های پرتلاش تیمش فعالیت کرده و اگر خوش‌شانس بود یکی از گلزنان این تیم نیز لقب می‌گرفت.

با این حال برانکو بعید است در جدال سرنوشت ساز برابر نسف قصد سود بردن از این دو هافبک را داشته باشد تا همچنان تدابیر دفاعی او در این خط به چالشی برای هوادارانش و انتقاد از بازیکنان غیرمتخصصی که به کار می‌گیرد تبدیل شود.

مسلمان که ستاره یک سال و نیم اخیر پرسپولیس بوده، در چند بازی اخیر نیمکت نشین شده و علیرغم فشار هواداران و تلاش خود برای بازگشت به ترکیب نتوانست نظر برانکو‌ را به خود جلب کند. مسلمان که با ۹ پاس گل علیرغم نیمکت‌نشینی در هشت دیدار اخیر همچنان شانس اول دستیابی به عنوان برترین پاسور محسوب می‌شود. او بعد از مدت‌ها توانست برابر سایپا شانس بازگشت به ترکیب را به دست بیاورد و علیرغم نمایش مناسب اما به نظر می‌رسد برابر نسف بار دیگر به نیمکت تبعید شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *