سیمئونه: فصل بعد در اتلتیکو خواهم ماند + روسیه: تل آویو در مورد حمله «تیفور» پاسخگو باشد – اخبار و اطلاعیه های سفارت

ورزش سه: سیمئونه از سال 2011 هدایت اتلتیکو را برعهده داشته و موفقیت های چشم گیری با این تیم به دست آورده است. در حالی که شایعات در مورد آینده او به وفور شنیده می‌شود، سیمئونه تایید کرد که فصل آینده در اتلتیکو خواهد ماند
سیمئونه درباره تقویت تیمش گفت:” بهتر است که روی موضوع گریزمان و اوبلاک کار کنیم و تیم را در مجموع بهتر کنیم. به گابی بازی می‌دهم زیرا به چنین بازیکنی با این شخصیت در تیمم نیاز دارم.”

ورزش سه: سیمئونه از سال 2011 هدایت اتلتیکو را برعهده داشته و موفقیت های چشم گیری با این تیم به دست آورده است. در حالی که شایعات در مورد آینده او به وفور شنیده می‌شود، سیمئونه تایید کرد که فصل آینده در اتلتیکو خواهد ماند.

او گفت:” آینده من؟ در اتلتیکو خواهم ماند. اینجا باشگاه بزرگی است و ما در این تیم خیلی رشد کرده ایم. به سطحی که باشگاه در این مدت داشته افتخار می‌کنم، اینکه با رئال و بارسا، دو ابرقدرت اسپانیا رقابت کرده ایم و به رقابت ادامه داده ایم.”

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک نوشت: «ولادیمیر جباروف» معاون اول رئیس کمیته امور بین الملل پارلمان روسیه از مسئولان صهیونیست خواست تا درباره دلایل حملات موشکی به فرودگاه تیفور فورا توضیح دهند
پیشتر وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود که دو فرونده جنگنده اف ۱۵ اسرائیل با عبور از حریم هوایی لبنان اقدام به حمله به پایگاه تیفور سوریه کرده اند.

خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک نوشت: «ولادیمیر جباروف» معاون اول رئیس کمیته امور بین الملل پارلمان روسیه از مسئولان صهیونیست خواست تا درباره دلایل حملات موشکی به فرودگاه تیفور فورا توضیح دهند.

بر اساس اعلام وزارت دفاع روسیه، جنگنده های اسرائیلی در این حمله هشت موشک به سمت این پایگاه شلیک کرده اند که پدافند ارتش سوریه موفق به رهگیری و انهدام ۵ فروند از این موشک ها شده است.

برخی رسانه های غربی از شهادت چند ایرانی در این حمله خبر داده اند.

جباروف گفت: ما باید بدانیم که اسرائیل با چه انگیزه‎ای به تی-۴ حمله کرد و آیا تل آویو به تنهایی این تصمیم را گرفته بود؟ روسیه از طریق وزارت خارجه و وزارت دفاع خود از اسرائیل خواسته که درباره این تصمیم توضیح دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *