قیمت سکه افزایش یافت + بارسلونا به دنبال جذب مارسیال – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری مهر: در جریان معاملات بازار آزاد تهران، سکه طرح جدید ۱۳ هزار تومان گران شد و نرخ آن به یک میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسید
خبرگزاری مهر: در جریان معاملات بازار آزاد تهران، سکه طرح جدید ۱۳ هزار تومان گران شد و نرخ آن به یک میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسید.

همچنین نرخ هر سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۷۵۵ هزار تومان، نیم سکه ۸۹۲ هزار تومان، ربع سکه ۵۶۳ هزار تومان و سکه یک گرمی ۳۵۶ هزار تومان است.

در جریان معاملات امروز(چهارشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با سیزده هزار تومان افزایش مواجه شد. بر این اساس نرخ به یک میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسید.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۴۳ دلار و ۸۲ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۶۹ هزار و ۳۴۰ تومان است.

——————-

خبرگزاری فارس: دیلی میل انگلیس خبر داد که مسئولان باشگاه بارسلونا برای جذب آنتونیو مارسیال، مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ دست به کار شدند
مارسیال در سال ۲۰۱۵ با درخشش در ترکیب موناکو فرانسه به منچستر یونایتد منتقل شده بود. او در طول ۳ سال حضورش برای شیاطین سرخ ۸۳ بازی انجام داد و ۲۴ گل به ثمر رساند.

مسئولان آبی-اناری‌ها با توجه به اینکه افزایش سن سوارس، مهاجم اروگوئه ای خودشان به دنبال جایگزینی مناسب است و مارسیال ۲۲ ساله می تواند بهترین گزینه باشد. جذب این مهاجم فرانسوی برای بارسلونا ۷۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: دیلی میل انگلیس خبر داد که مسئولان باشگاه بارسلونا برای جذب آنتونیو مارسیال، مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ دست به کار شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *