اقدام انسان دوستانه شرکت هواپیمایی در پی زلزله + سخنان خواننده سرشناس جنجال آفرید – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری ایسنا: شرکت هواپیمایی آتا اقدام به انجام یک پرواز فوق العاده به شهرهای زلزله زده کرد.

مدیر فرودگاه یاسوج محسنیان در گفت وگو با خبرنگار گفت: در یک اقدام انسان دوستانه شرکت هواپیمایی آتا به خاطر وقوع زلزله امروز در شهرهای سی سخت و یاسوج اقدام به پرواز فوق العاده از مسیر تهران به مقصد یاسوج کرد
مدیر فرودگاه یاسوج محسنیان در گفت وگو با خبرنگار گفت: در یک اقدام انسان دوستانه شرکت هواپیمایی آتا به خاطر وقوع زلزله امروز در شهرهای سی سخت و یاسوج اقدام به پرواز فوق العاده از مسیر تهران به مقصد یاسوج کرد.

لازم به توضیح است این پرواز برای جابجایی کسانیکه نگران خانواده هایشان هستند انجام شد. این پرواز ساعت 17:30 دقیقه از مبدا تهران و از یاسوج ساعت 19:30 دقیقه به مقصد تهران انجام شد.

خبرگزاری ایسنا: شرکت هواپیمایی آتا اقدام به انجام یک پرواز فوق العاده به شهرهای زلزله زده کرد.

——————-

خبرآنلاین: کانیه وست در گفتگویی تازه با اظهاراتی عجیب درباره برده‌داری جنجال‌ساز شد. او در سخنانش درباره انتخابی بودن برده‌داری در تاریخ آمریکا نظر داد
خبرآنلاین: کانیه وست در گفتگویی تازه با اظهاراتی عجیب درباره برده‌داری جنجال‌ساز شد. او در سخنانش درباره انتخابی بودن برده‌داری در تاریخ آمریکا نظر داد.

سیاه‌پوستان در قرن‌های ۱۷، ۱۸ و ۱۹ میلادی به اجبار برای بردگی به آمریکا فرستاده شدند.

او در سخنانی حساسیت‌برانگیز گفت: «وقتی برای مدت ۴۰۰ سال درباره برده‌داری می‌شنوید، این موضوع به نظر یک انتخاب می‌رسد.» رپر جنجال‌ساز آمریکایی که اخیرا با حمایت از ترامپ خبرساز شده است، ادامه داد: «ما از نظر ذهنی زندانی هستیم.»

کانیه وست پس از جنجالی شدن سخنانش به توییتر روی آورد و ادعا کرد که از حرف‌هایش برداشتی نادرست کرده‌اند. او در این باره نوشت: «من به این موضوع اشاره کردم زیرا ما نمی‌توانیم برای ۴۰۰ سال دیگر به شکل ذهنی زندانی باقی بمانیم.»

این خواننده در سخنان جنجالی خود خطاب به مصاحبه‌کنندگان گفته بود: «هم اکنون ما انتخاب می‌کنیم که برده باشیم.» البته این سخنان با واکنش سریع یکی از آن‌ها روبه‌رو شد که اظهارات وست را «بدون تفکر» توصیف کرد.

وست در این مصاحبه نیز از ترامپ حمایت کرد و از او به عنوان یکی از افراد محبوب رپ یاد کرد. این نظر نیز در شبکه‌های اجتماعی واکنش زیادی در پی داشت و بسیاری از کاربران به او توصیه کردند که تاریخ را دوباره مرور کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *