نتانیاهو: ایران، علناً خواهان نابودی اسرائیل است + کری آتشین روزنامه قطری برای العین – اخبار و اطلاعیه های سفارت

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به مسکو سفر کرده روز چهارشنبه در دیدار با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه ادعاهای همیشگی درباره ایران را تکرار کرده است
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مقابل روزنامه‌نگاران خاطرنشان کرد: طبیعتاً ما از سفر امروز شما برای بررسی روابط دوجانبه و همچنین مسائل در منطقه که متاسفانه از اوضاع دشواری عبور می‌کند، بهره خواهیم برد.

نتانیاهو در ادامه مدعی شد که اوضاع رژیم اشغالگر قدس اکنون نسبت به گذشته متفاوت است. او گفت: «امروز ما کشور خودمان را داریم.»

پوتین گفت: دوست دارم امیدواری خود را نسبت به این مساله ابراز کنم که ما فقط به بررسی این مسائل نپردازیم بلکه در مورد راه‌حل‌هایی گفت‌وگو کنیم که به کاهش شدت اوضاع و دستیابی به راه‌هایی برای حل و فصل درگیری‌های کنونی بینجامد.

به نوشته خبرگزاری اینترفکس، وی گفت: «دشوار است بتوان تصور کرد که 73 سال بعد از هولوکاست کشوری در خاورمیانه (ایران) وجود دارد که علناً خواهان انهدام اسرائیل می‌باشد.»

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به مسکو سفر کرده روز چهارشنبه در دیدار با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه ادعاهای همیشگی درباره ایران را تکرار کرده است.

——————-

ورزش سه: دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب با انجام ۴ بازی به پایان رسید.

در آخرین بازی غرب آسیا که دیشب در ورزشگاه هزاع بن زاید برگزار شد، تیم فوتبال العین امارات مقابل الدحیل قطر با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب و متحمل یک شکست سنگین خانگی شد
ورزش سه: دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب با انجام ۴ بازی به پایان رسید.

در آخرین بازی غرب آسیا که دیشب در ورزشگاه هزاع بن زاید برگزار شد، تیم فوتبال العین امارات مقابل الدحیل قطر با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب و متحمل یک شکست سنگین خانگی شد.

این تیتر باعث عصبانیت شدید اماراتی ها شد تا جایی که سرپرست العین در پاسخ به آن گفت: چشم شیر شکسته نمی‌شود ای روباه‌ها! وعده ما در بازی برگشت است و در بازی برگشت قرضی که به شما داریم را جبران خواهیم کرد.

این نتیجه که تنها پیروزی خارج خانه مرحله یک هشتم تا به اینجا را به نام الدحیل رقم زد، بازتاب خاصی هم در رسانه های این کشور داشت. روزنامه الشرق امروز در تیتر روی جلد خود به کنایه از معنای کلمه العین (چشم) نوشت: “چشم‌شان را شکستیم.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *